EGR Fabrics

Bizden Haberler

EGR Bursa Showroom Açıldı (Sonbahar 2019)

Sonbahar 2019’dan itibaren EGR İstanbul showroom yanında Bursa showroomda da sizleri ağırlıyor olmaktan mutluluk duyacağız.

Texworld Paris (10-13 Şubat 2020)

Tıpkı önceki yıllarda olduğu gibi önümüzdeki kış da yeni koleksiyonumuzla Texworld Paris Fuarında olacağız. 10 - 13 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ve yaklaşık 1000 uluslararası katılımcıyı dünyanın önde gelen markalarının tasarımcıları ve satın almacılarıyla bir araya getirecek olan Texworld Paris, olağanüstü kaliteye sahip zengin kumaş seçeneği konusunda eşi benzeri olmayan bir ortam sunuyor. Bu kış Paris'te sizlerle buluşmayı iple çekiyoruz.

Londra Tekstil Fuarı (15-16 Ocak 2020)

Sektördeki ilk yıllarımızdan beri Londra Tekstil Fuarının katılımcıları arasında yer alıyoruz. Ve 2020 yılı da istisna olmayacak. İngiltere'nin bu en büyük tekstil organizasyonu için yeni koleksiyonumuzu hazırlamaya başladık bile. Sizi bu Ocak'ta Londra Tekstil Fuarında görmeyi umuyoruz.

EGR Bursa Üretim Tesisimiz Faaliyete Başladı (İlkbahar 2019)

Bursa Üretim Tesisimizin 2019 İlkbaharı itibariyle faaliyete geçmesi firma tarihimizin en heyecan verici ve en önemli mihenk taşlarından biri oldu. 2019 Yazı itibariyle kurulumunu bütünüyle tamamladığımız üretim tesisimizde şu anda faaliyette olan ileri teknolojiye sahip makinelerimizle üretim kapasitemizin ve üretim hızımızın dikkate değer boyutta artacağını paylaşmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz.

Türkiye'den Dünyanın Dört Bir Yanına

The USA
Brasil
France
Germany
England
Spain
Russia
China
Japan
India
Israel
Australia
Nigeria
Algeria
Canada
Belarus
Colombia
Argentina
UAE
Ireland
Sweden
Poland
Portugal
Serbia
Greece
Romania
New Zeland
Morocco
Saudi Arabia
Mauritania
Lithuania
Kuwait
Sri Lanka
Vietnam
Pakistan
Hong Kong